COLGATE Total Active Fresh Паста за заби 100 мл

Colgate total active fresh repair revitalise refresh toothpaste pasta za zabi
COLGATE Total Active Fresh Паста за заби 100 мл
184,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045797C
favorite_border

Опис на производот

Паста со уникатна формула која помага во борбата со бактериите (основна причина за лош здив) која дава долготраен свеж здив. Помага во борбата со бактериите не само на Вашите заби, туку и на Вашиот јазик, образи и непца цели 12 часа.

Содржи технологија за ладење која дава долготрајна свежина. Дава одлична заштита од наслаги и гингивитис помагајќи секојдневно во борбата со бактериите, лошиот здив, ерозија на глеѓта, хиперсензитивност, кариес, плак, забен камен, дамки и проблеми со непцата.

Пакување: 100 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се