COLGATE Total Advanced Deep Clean Паста за заби 75 мл

COLGATE Total Advanced Deep Clean Паста за заби 75 мл
162,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
045827C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Новата Colgate Total Advanced Deep Clean паста за заби има активна формула за чистење со микро-честички за полирање
  • Не само што помага во борбата со наслагите помеѓу забите и во тешко достапни делови, туку исто така помага да се бори против бактериите на вашиот јазик, образите и непцата цели 12 часа
  • Најдобра паста за заби за здравје на целата уста

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се