COLGATE Total Charcoal&Clean Паста за заби со јаглен, 100 мл

COLGATE Total Charcoal&Clean Паста за заби со јаглен, 100 мл
184,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051918C
favorite_border

Опис на производот

Пастата за заби Colgate Total Charcoal Clean обезбедува 24-часовна супериорна + антибактериска заштита.

Обезбедува одлична заштита од наслаги, дамки, забен камен, кариес и го промовира здравјето на непцата.

Се бори против бактериите на забите, јазикот, образите и непцата. Нејзината уникатна формула користи микро-честички јаглен за да обезбеди длабоко чистење и заштита од бактерии 24 часа.

Помага и за отстранување на површинските дамки за побели заби.

Пакување: 100 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се