COLGATE Total Original Паста за заби 100 мл

Colgate Total Original repair revitalise refresh pasta za zabi
COLGATE Total Original Паста за заби 100 мл
184,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045795C
favorite_border

Опис на производот

Новата Colgate Total Original паста за заби има напредна технологија која проактивно ја заштитува целата уста.

  • Помага во борбата против бактериите, не само на забите, исто така и на јазикот, образите и непцата, 12 часа
  • Технологија која овозможува повеќе бенефити од било кога досега, што значи: Нашата најдобра паста за заби за здравје на целата уста
  • Обезбедува одлична заштита од наслаги, гингивитис, чувствителност, дамки, забен камен и кариес, а исто така обезбедува и дополнителни нови бенефити – да ги пронаоѓа и да се бори против бактериите со цел заштита на глеѓта, моментално неутрализирање на мирисите, причинители за лош здив, и нови подобрени вкусови кои ја оставаат устата чиста и свежа
  • По 4 недели континуирана употреба

Пакување: 100 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се