COLGATE Total ProGum Health Конец за заби 25 м

COLGATE Total ProGum Health Конец за заби 25 м
113,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
012461C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Премиум конец за заби должина 25 м.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се