COLGATE Triple Action Паста за заби 100 мл

colgate triple action toothpaste 100 ml pasta za zabi trojno dejstvo kolgejt
COLGATE Triple Action Паста за заби 100 мл
46,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
003493C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Пастата за заби Colgate Triple Action има тројна функција: заштита од кариес, белеење на забите и свеж здив - сите во една паста за заби која може да ја користи целото семејство.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се