COLGATE Twister Fresh Medium Четка за заби

colgate twister fresh toothbrush cetka za zabi
COLGATE Twister Fresh Medium Четка за заби
69,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051364C
favorite_border

Опис на производот

За длабинско чистење со спирални влакненца, кои достигнуваат длабоко меѓу забите и по должина на непцето. Задната страна од четката овозможува чистење на јазикот за да се отстранат бактериите во устата што предизвикуваат непријатен мирис.

Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка за заби најмалку на секои 3 месеци.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се