COLGATE Zig Zag Soft Четка за заби

COLGATE Zig Zag Soft Четка за заби
49,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051354C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Цик-цак четки со V-форма и интердентални влакненца, дизајнирани за отстранување на забниот камен помеѓу забите. Четките имаат подигнат врв на влакненцата за полесен пристап и отстранување на забниот камен од задната страна на забите.

Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка за заби најмалку на секои 3 месеци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се