COLLAR Ремче за средни и големи кучиња и мачки

collar remce za golemi i sredni kucinja
COLLAR Ремче за средни и големи кучиња и мачки
177,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051581C
favorite_border

Опис на производот

Ремче против болви и крлежи за големи и средни кучиња и мачиња

  • Заштита во тек на 8 месеци
  • Прилагодлива големина
  • 100 % природно
  • Водоотпорно

Пакување: 1 ремче во пакување

Содржина

Состав: лимон, еукалиптус 3%, лаванда масло 3%, линалол масло 6%, силикон 88%.

Производот чувајте го на места недостапни за деца. Да се чува на суво и ладно место. Внимавајте да не дојде до загадување на водата или храната во тек на чувањето или отстранувањето како отпад на производот.

Внимание: Во случај на иритација на очите, исплакнете обилно со вода во тек на 15 минути и побарајте совет од лекар. Да не се користи во случај на појава на алергиски реакции. Веднаш побарајте помош од лекар. Во случај на ненамерно голтање на дел од производот, испијте 2 чаши млеко или вода и веднаш побарајте помош од лекар.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се