COREGA Екстра силно - без вкус (неутрален вкус), фикс крема, 40 г

corega extra strong natural fiks krema protezi
COREGA Екстра силно - без вкус (неутрален вкус), фикс крема, 40 г
343,00 ден.
274,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014949C
favorite_border

Опис на производот

Корега фикс крема - Extra Strong Neutral, без вкус, неутрален вкус

Corega – производите ја подобруваат удобноста кај луѓето кои носат протетски изработки. Палетата производи на Корега им помага на корисниците на протези да немаат грижа за своите протези. Корега фикс кремата обезбедува фиксирање на протезите, што придонесува до многу голем комфор во секојдневниот живот на корисникот на протетска изработка.

Нето-тежина: 40 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се