COREGA Екстра силно - Оригинал, фикс крема, 40 г

corega extra strong natural original krema fiks proteza
COREGA Екстра силно - Оригинал, фикс крема, 40 г
361,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014947C
favorite_border

Опис на производот

Корега фикс крема - Extra Strong Original, со оригинален вкус

Corega – производите ја подобруваат удобноста кај луѓето кои носат протетски изработки. Палетата производи на Корега им помага на корисниците на протези да немаат грижа за своите протези.

Корега фикс кремата обезбедува фиксирање на протезите, што придонесува до многу голем комфор во секојдневниот живот на корисникот на протетска изработка.

Нето-тежина: 40 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се