COREGA Екстра силно - Оригинал, фикс крема, 40 г

Corega Ekstra Strong Original Taste krema za fiksiranje na protezi so originalen vkus
COREGA Екстра силно - Оригинал, фикс крема, 40 г
383,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014947C
favorite_border

Опис на производот

Корега фикс крема - Extra Strong Original, со оригинален вкус.

  • Силно прицврстување во текот на целиот ден
  • Не содржи вештачки бои и ароми
  • Погодно за горни и долни протези како и за парцијални протези
  • Ја подобрува стабилноста на протезата
  • Ја зголемува силата за џвакање на храната

Нето-тежина: 40 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се