CORINE de FARME Disney Avengers Тоалетна вода, 50 мл

CORINE DE FARME 9403 DISNEY AVENGERS Parfume 50ml detska toaletna voda, parfem
CORINE de FARME Disney Avengers Тоалетна вода, 50 мл
481,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023675C
favorite_border

Опис на производот

Marvel Avengers Assemble - Тоалетна вода.

Повеќе од супер сила, супер мирис со експлозивен мирис на јаболко, нане и сандаловина.

Пакување: 50 мл

Содржина

Предупредување: производот е наменет за деца од 6 години.

Избегнувајте контакт со очи. Не се употребува на иритирана или оштетена кожа. Само под надзор на возрасно лице.

Производот е запалив.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се