CORINE de FARME Disney Avengers Тоалетна вода, 50 мл

CORINE de FARME Disney Avengers Тоалетна вода, 50 мл
396,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023675C
favorite_border

Опис на производот

Marvel Avengers Assemble - Тоалетна вода.

Повеќе од супер сила, супер мирис со експлозивен мирис на јаболко, нане и сандаловина.

Пакување: 50 мл

Содржина

Предупредување: производот е наменет за деца од 6 години.

Избегнувајте контакт со очи. Не се употребува на иритирана или оштетена кожа. Само под надзор на возрасно лице.

Производот е запалив.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се