CORINE DE FARME Disney Cars Тоалетна вода 50 мл

CORINE DE FARME 6846 DISNEY CARS Parfume 50ml detska toaletna voda parfem
CORINE DE FARME Disney Cars Тоалетна вода 50 мл
481,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023674C
favorite_border

Опис на производот

Тоалетна вода со нота на цитрус и билки.

Пакување: 50 мл

Содржина

Состав: алкохол денат, вода, парфем, лимонен, бензофенон-1, ПЕГ-40 хидрогенизирано  рицинусово масло, линалол, цитрал.

Производот не е наменет за деца под 36 месеци.

Предупредување: производот е запалив.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се