CORINE de FARME Disney Frozen Тоалетна вода 30 мл

CORINE de FARME Disney Frozen Тоалетна вода 30 мл
468,00 ден.
397,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034360C
favorite_border

Опис на производот

Тоалетна вода   

Пакување: 30 мл

Содржина

Состав: алкохол денат, вода, парфем.

Употреба: Тоалетната вода е наменета за деца над 3 години. Да не се прска во очи. Не се употребува на иритирана или оштетена кожа.

Производот се користи под надзор на возрасни.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се