CORINE de FARME Disney Les Fees Тоалетна вода 30 мл

CORINE de FARME Disney Les Fees Тоалетна вода 30 мл
396,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023676C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Disney Les Fees - Тоалетна вода

Дојдете и придружете и се на магијата на Тинкербел и споделете ги нејзините авантури со оваа тоалетна вода со свежи и пенливи ноти на праска. Производот не е наменет за деца под 3 години.

Пакување: 30 мл

Содржина

Состав: алкохол денат, вода, парфем, бензофенон-1, лимонен, цитрал, линалол, CI 7200/RED 33, CI42090/BLUE 1.

Предупредување: производот е наменет за деца од 3 години.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се