CORINE de FARME Disney Princess Тоалетна вода 30 мл

CORINE de FARME Disney Princess Тоалетна вода 30 мл
481,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023677C
favorite_border

Опис на производот

Disney Princess - Тоалетна вода

Влезете во светот на вашите омилени принцези со оваа тоалетна вода со слатка и овошна арома.

Пакување: 30 мл

Содржина

Состав: алкохол денат, вода, парфем, бензил алкохол.

Употреба: Тоалетната вода е наменета за деца над 3 години. Производот се користи под надзор на возрасни.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се