CORINE de FARME Disney Toy Story 3 во 1 Гел за коса и тело 500 мл

CORINE de FARME Disney Toy Story 3 во 1 Гел за коса и тело 500 мл
280,00 ден.
238,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043104C
favorite_border

Опис на производот

  • Гел за туширање и пенлива купка со арома на круша
  • За тело и коса
  • За чувствителна кожа
  • 95% од природно потекло
  • Дерматолошки тестирано
  • Формулирано под фармацевтска контрола

Екстра нежен гел за туширање, со арома на круша е специјално дизајниран за чувствителната кожа и коса на Вашето дете.
Може да се употребува и како пенлива купка за во бања.
95% од состојките се од природно потекло.

Пакување: 500 мл

Содржина

Состав: вода, натриум лаурет сулфат, коко-бетаин,натриум хлорид, глицерин, парфем, поликватерниум-22, лимонска киселина, натриум бензоат, калиум сорбат, натриум хидроксид.

Употреба: направете сапуница, измијте и исплакнете темелно.

Не ги иритира очите.

Мерки на претпазливост: Во случај на контакт со очите, темелно исплакнете со чиста вода.

Да се чува на места недостапни за деца.

После првото отворање да се користи до 6 месеци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се