CORINE de FARME Disney Vaiana 3 во 1 Гел за коса и тело 500 мл

CORINE de FARME Disney Vaiana 3 во 1 Гел за коса и тело 500 мл
289,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041698C
favorite_border

Опис на производот

  • Гел за туширање и пенлива купка со арома на кајсија
  • За тело и коса
  • За чувствителна кожа
  • Дерматолошки и офтамолошки тестирано
  • Хипоалергенски

Екстра нежен гел за туширање, со арома на кајсија е специјално дизајниран за чувствителната кожа и коса на Вашето дете. Може да се употребува и како пенлива купка за во бања.

Пакување: 500 мл

Содржина

Состав: вода, натриум лаурет сулфат, натриум хлорид, кокамидопропил бетаин, ПЕГ-7 глицерил кокоат, глицерин, ПЕГ-200 хидрогенизиран глицерил палмат, парфем, натриум бензоат, лимонска киселина, поликватерниум-10, калиум сорбат, пантенол, натриум хидроксид, CI 42090.

Употреба: направете сапуница, измијте и исплакнете темелно. Не ги иритира очите.

Мерки на претпазливост: Во случај на контакт со очите, темелно исплакнете со чиста вода.

После првото отварање да се користи до 12 месеци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се