CORINE de FARME Disney Vaiana Шампон за лесно расчешлување на косата, 300 мл

CORINE de FARME Disney Vaiana Шампон за лесно расчешлување на косата, 300 мл
237,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053030C
favorite_border

Опис на производот

  • Шампон за лесно расчешлување на косата
  • Со арома на кокос
  • За сува и кадрава коса
  • За чувствителна кожа
  • 95% природно потекло
  • Дерматолошки тестирано
  • Формулирано под фармацевтска контрола

Овој шампон е специјално дизајниран за лесно расчешлување на косата и потхранување на сувата и кадрава коса. 95% од состојките се од природно потекло.

Пакување: 300 мл

Содржина

Состав: вода, натриум лаурет сулфат, коко-бетаин, натриум хлорид, глицерин, парфем, лимонска киселина, натриум бензоат, гуар хидроксипропилтримониум хлорид, калиум сорбат, пантенол, натриум хидроксид.

Употреба: нанесете на влажна коса и исплакнете темелно. Не ги пече очите.

Мерки на претпазливост: во случај на контакт со очите, темелно исплакнете со чиста вода. Да се чува на места недостапни за деца.

После првото отварање да се користи до 6 месеци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се