CORINE de FARME Kids Гел за коса и тело со арома на круша, 300 мл

Corine De Farme Kids Shower gel 2 in 1 extra gentle gel za tusiranje za telo i kosa so aroma na krusa
CORINE de FARME Kids Гел за коса и тело со арома на круша, 300 мл
226,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054670C
favorite_border

Опис на производот

  • Екстра нежен гел за туширање за тело и коса
  • Со арома на круша
  • За чувствителна кожа
  • 95% природно потекло
  • Дерматолошки тестирано
  • Формулирано под фармацевтска контрола

Овој екстра нежен гел за туширање е специјално дизајниран за чувствителната кожа и коса на Вашето дете. 95% од состојките се од природно потекло.

Пакување: 300 мл

Содржина

Состав: вода, натриум лаурет сулфат, коко-бетаин, натриум хлорид, глицерин, парфем, полокватерниум-22, лимонска киселина, натриум бензоат, калиум сорбат, натриум хидроксид.

Употреба: направете сапуница, измијте и исплакнете темелно. Не ги пече очите.

Мерки на претпазливост: Во случај на контакт со очите, темелно исплакнете со чиста вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се