CORINE de FARME Купка за туширање со екстракт од ванила, 750 мл

CORINE de FARME Купка за туширање со екстракт од ванила, 750 мл
357,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048519C
favorite_border

Опис на производот

  • Ултра богата купка за туширање со екстракт од ванила
  • За чувствителна кожа
  • 95% природно потекло
  • Дерматолошки тестирано

Купката за туширање збогатена со природен екстракт од ванила од Мадагаскар нежно ја чисти кожата без да ја суши, дури и онаа најчувствителната.
По употреба кожата е потхранета, хидрирана и заштитена.
Со деликатен мирис од ванила, вашата кожа е мека и мазна.

Пакување: 750 мл

Содржина

Состав: вода, натриум лаурет сулфат, глицерин, коко-бетаин, лаурет-3, натриум хлорид, парфем, стирен/акрилати кополимер, натриум бензоат, лимонска киселина, поликватерниум-7, калиум сорбат, натриум хидроксид, екстракт од ванила.

После првото отварање да се користи до 12 месеци.

Мерки на претпазливост: Во случај на контакт со очите, темелно исплакнете со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се