CORINE de FARME Marvel Avengers 2 во 1 Гел за коса и тело, 300 мл

CORINE de FARME Marvel Avengers 2 во 1 Гел за коса и тело, 300 мл
208,00 ден.
177,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052484C
favorite_border

Опис на производот

  • За чувствителна кожа
  • 95% природно потекло
  • Дерматолошки и офтамолошки тестирано
  • Хипоалергенски
  • Не содржи парабени, феноксиетанол и бои

Овој екстра нежен гел за туширање е специјално дизајниран за чувствителната кожа и коса на Вашето дете.

Пакување: 300 мл

Содржина

Состав: вода, натриум лаурет сулфат, коко-бетаин, натриум хлорид, глицерин, парфем, поликватерниум-22, натриум бензоат, лимонска киселина, калиум сорбат, натриум хидроксид.

Употреба: направете сапуница, измијте и исплакнете темелно. Не ги пече очите.
После првото отварање да се користи до 6 месеци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се