CORINE de FARME Морска сол за капење со арома на лаванда, 1.3 кг

CORINE DE FARME Sea Bath Salt Lavender, Parfum Lavande 1300 g morska sol za kapenje
CORINE de FARME Морска сол за капење со арома на лаванда, 1.3 кг
292,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055210C
favorite_border

Опис на производот

  • Морска сол за капење
  • Со смирувачко дејство
  • Со арома на лаванда

Асортиманот на морски соли од Corine de Farme брзо се раствораат во вода. Морска сол за смирување со арома на лаванда ја омекнува кожата и на вашето тело му обезбедува интензивно чувство на релаксација. Производот е погоден за употреба во бањи и спа центри.

Пакување: 1.3 кг

Содржина

Состав: натриум хлорид, парфем

Употреба: ставете 5 полни капачиња од солта во топла бања.

Мерка на претпазливост: не е погодна за употреба кај деца под 3 години.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се