CRILIN Women's Капсули за женско здравје, 60 капсули

CRILIN Women's menopauza zeni zensko zdravje
CRILIN Women's Капсули за женско здравје, 60 капсули
1.900,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Шифра
054294C
favorite_border

Опис на производот

Пурариа придонесува за благосостојба во менопаузата, им помага на жените да се справат со знаците поврзани со менопаузата, како што се топли бранови, потење, немир и раздразливост.

Се препорачуваат при фиброиди, цисти, полицистични јајници и болести на дојката.

Пакување: 60 капсули

Содржина

Состав: една капсула содржи:

Екстракт од лист од Крин (Crinum latifolium L.) 500 мг
Семе од Лотус (Semen nelumbinis) 20 мг
Пуриариа (Pueraria thompsoni) 20 мг

 

Употреба: 2 капсули после оброк, 2 пати на ден.

Користете постојано 1-2 месеци за да се постигне најдобар резултат.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се