CRYSTAL Сет хипоалерген стик дезодоранс и рол-он со мирис на јасмин

CRYSTAL Jasmine + Crystal Body Deodorant stick
CRYSTAL Сет хипоалерген стик дезодоранс и рол-он со мирис на јасмин
690,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055937C
favorite_border

Опис на производот

CRYSTAL Сет ролони

CRYSTAL Body Deodorant -  Хипоалерген стик дезодоранс

 • Направен од природна минерална сол
 • Креира невидлива бариера против бактериите кои се причина за миризба
 • Го заштитува телото од миризби
 • Не е леплив
 • Не остава дамки
 • Нема мирис
 • Не остава бела трага
 • 100% природна заштита
 • Може да трае до една година, за секојдневна употреба
 • Состав: Потасиум Алум (минерална сол)

Пакување: 120 г.

CRYSTAL Stone Body Deodorant roll-on Jasmine - Кристален Камен Ролон со мирис на јасмин направен од минерални соли.

 • Ве заштитува од миризби на телото
 • Создава невидлива бариера против бактериите, кои се причина за миризби
 • Не остава бела трага
 • Не остава дамки
 • Не е леплив
 • 100% природна заштита
 • Состав: потасиум алум, дестилирана вода, мирис на јасмин

Пакување: 90 мл.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се