CURAPROX CTC 203 Чистач за јазик (2 парчиња)

CURAPROX CTC 203 Чистач за јазик (2 парчиња)
344,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
052493C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Чистач за јазик Curaprox CTC 203 е ефикасно помагало во борбата против халитозата (непријатен здив) која може да се појави поради бактериски наслаги на површината на јазикот, во браздите на јазикот или во интерденталните простори.
Анатомскиот облик на чистачот го намалува нагонот на повраќање, а неговиот ефект е губење на непријатниот здив. Загарантиран успех уште од првата употреба.

Во пакувањето се наоѓаат чистачи за јазик со единечен и двоен лак.

Пакување: 2 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се