DANAI Biosept Антибактериски гел за раце 100 мл

DANAI Biosept Антибактериски гел за раце 100 мл
59,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021172C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Антибактериски гел за дезинфекција на раце на лица кои работат во медицински установи, лаборатории, фармацевтска индустрија, прехрамбена индустрија, градинки, за домашна употреба.           

Пакување: 100 мл    

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се