DANAI Biosept Антибактериски спреј за раце 100 мл

DANAI Biosept Антибактериски спреј за раце 100 мл
76,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049885C
favorite_border

Опис на производот

Антибактериски спреј за дезинфекција на раце на лица кои работат во медицински установи, лаборатории, фармацевтска индустрија, прехрамбена индустрија, градинки, за домашна употреба.           

Пакување: 100 мл    

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се