DANAI Biosept Антибактериски течен сапун, 1000 мл

DANAI Biosept Антибактериски течен сапун, 1000 мл
84,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051752C
favorite_border

Опис на производот

Антибактериски течен сапун за раце

  • pH неутрален

Пакување: 1000 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се