DANAI Bonelli Отстранувач на лак за нокти (2+1) 100 мл

DANAI Bonelli Отстранувач на лак за нокти (2+1) 100 мл
97,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
037946C
favorite_border

Опис на производот

Отстранувач на лак за нокти (2+1 гратис)

Средство за отстранување на лак за нокти. Го отстранува лакот ефикасно без да остави траги.

Пакување: 300 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се