DANAI Крем хидроген млечен 6%, 100 мл

DANAI Крем хидроген млечен 6%, 100 мл
44,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
008617C
favorite_border

Опис на производот

Хидроген 6% - козметички производ за белеење и боење на косата.

Пакување: 120 мл    

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се