DANAI Лаванда против молци 2+1 гратис

DANAI Лаванда против молци 2+1 гратис
116,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
015596C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Лаванда против молци е 100% природен и максимално еколошки производ.

Мирисот на лавандата ги одбива молците.

Вреќичките се местат, закачуваат во гардеробер измеѓу алишта.

Пакување: 2+1 гратис (едно пакување содржи 2 кесички по 10 г)

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се