DANAI Масло од смиљ, 50 мл

Danai Farm Immortelle Oil maslo od smilj, ulje smilja
DANAI Масло од смиљ, 50 мл
105,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054944C
favorite_border

Опис на производот

Маслото од Смиљ е наменето за секојдневна нега на нормална, сува и осетлива кожа на лицето и телото. Го зајакнува тонусот на кожата, ги регенерира клетките и спречува настанување на брчки и стрии.
Има против воспалително дејство кое ја смирува кожата.

Пакување: 50 мл
 

Содржина

Состав: (INCI)
Helichrysum italicum flower, Olea Europea fruit oil.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се