DANAI Отстранувач на лак за нокти 100 мл

DANAI Отстранувач на лак за нокти 100 мл
48,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
000073C
favorite_border

Опис на производот

  • Средство за отстранување на лак за нокти
  • Го отстранува лакот ефикасно без да остави траги                             

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се