DANAI Proderm Крем 100 мл

DANAI Proderm Крем 100 мл
79,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023513C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Крем за нега на чувствителна бебешка кожа. Благопријатно делува на воспалената кожа. Маслото од невен и Д-пантенолот помагаат при заздравување, епителизација и ревитализација на бебешката кожа.

Пакување: 100 мл          

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се