DANAI Proderm Крем, 500 мл

DANAI Proderm Крем, 500 мл
262,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023113C
favorite_border

Опис на производот

  • Крем за нега на чувствителната бебешка кожа
  • Благопријатно делува на воспалената кожа

Маслото од невен и Д-пантенолот помагаат при заздравување, епителизација и ревитализација на бебешката кожа.

Пакување: 500 мл                

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се