DISNEY Donald Duck Спортско шише со закачувалка, 750 мл

DISNEY Donald Duck Спортско шише со закачувалка, 750 мл
199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045234C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

DONALD - Спортско шише (0,75 л)

Пакување: 1        

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се