DISNEY Frozen Elsa Пластично шише, 500 мл

DISNEY Frozen Elsa Пластично шише, 500 мл
239,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053389C
favorite_border

Опис на производот

  • BPA FREE - не содржи Бисфенол А
  • Изработена од тритан, полипропилен, силикон

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се