DISNEY Mickey Mouse Порцеланска мала шоља со тацна

DISNEY Mickey Mouse Порцеланска мала шоља со тацна
399,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045470C
favorite_border

Опис на производот

  • Disney Mickey Сет – порцеланска тацна и шоља (мала за кафе)
  • Погодно за во машина за миење садови и микробранова печка

Пакување: шоља со тацна

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се