DISNEY Мickey&Minnie Стаклена црвена чаша 270 мл

DISNEY Мickey&Minnie Стаклена црвена чаша 270 мл
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049700C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Стаклена чаша 270 мл

Пакување: 1 чаша

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се