DISNEY Minnie Mouse Кутија за храна

Disney Minnie Mouse Lunch Box kutija za hrana mini maus
DISNEY Minnie Mouse Кутија за храна
272,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045221C
favorite_border

Опис на производот

Disney Minnie Mouse Box - Кутија за храна

  • 3 прегради, доволни за складирање на лесни оброци и ужинки, ја одржуваат храната одвоена
  • Садот за храна е опремен со херметички затворач, што совршено го спречува истекувањето на храната
  • Преградите се доволно длабоки за убаво да ја држат храната
  • Без БПА (не содржи бисфенол А)
  • Нетоксично, без мирис
  • Димензии: 13 цм x 13 цм x 8 цм
  • Дизајн отпорен на протекување

Пакување: 1 кутија 

Содржина

Материјал: полипропилен.

Употреба: Измијте пред употреба. Не користете со газирани или топли пијалоци. Не користете во микробранова печка. Не користете во машина за садови.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се