DISNEY Spider-man Кутија за храна

Disney Spider-Man Lunch Box kutija za hrana
DISNEY Spider-man Кутија за храна
167,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045223C
favorite_border

Опис на производот

Disney Spider-Man Lunch Box - Кутија за храна

  • 3 прегради, доволни за складирање на лесни оброци и ужинки, ја одржуваат храната одвоена
  • Садот за храна е опремен со херметички затворач, што совршено го спречува истекувањето на храната
  • Преградите се доволно длабоки за убаво да ја држат храната
  • Без БПА (не содржи бисфенол А)
  • Нетоксично, без мирис
  • Димензии: 13 цм x 13 цм x 8 цм
  • Дизајн отпорен на протекување

Пакување: 1 кутија 

Содржина

Материјал: полипропилен.

Употреба: Измијте пред употреба. Не користете со газирани или топли пијалоци. Не користете во микробранова печка. Не користете во машина за садови.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се