DISNEY Spider-Man Пластично шише со ремен за носење, 500 мл

Disney Spider-Man Tritan Bottle 500ml spajdermen plasticno sise so cevka i remen za nosenje
DISNEY Spider-Man Пластично шише со ремен за носење, 500 мл
289,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054896C
favorite_border

Опис на производот

Пластично шише за пиење Disney Spider-Man Brick

  • Со цевка
  • Со ремен за носење
  • Лизгачки капак за заштита на сламката.
  • BPA FREE - не содржи Бисфенол А

Пакување: 500 мл

Содржина

Состав: тритан, полипропилен, силикон.

Мерки на претпазливост: Измијте пред употреба. Не користете со газирани или топли пијалоци. Не користете во микробранова печка. Не замрзнувајте.

Забелешка: Боите може да варираат, ако производот се мие во машина за миење садови.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се