DOCTOR'S Антиегзема, сапун со катран 100 г

DOCTOR'S Антиегзема, сапун со катран 100 г
107,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003695C
favorite_border

Опис на производот

Природен боров катран. Помага при егземи, псоријаза, првут и акни.

Нето-тежина: 100 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се