DOCTOR'S Мултидезинфект спреј 100 мл

DOCTOR'S Мултидезинфект спреј 100 мл
233,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040238C
favorite_border

Опис на производот

Мултидезинфект е спреј наменет за дезинфекција

 • Чисти кога нема вода
 • Убива бактерии, гливици и вируси (H1N1, H5N1)
 • Ја штити кожата од микроорганизми
 • За сите делови на телото (раце, лице, тело, стапала)
 • Штити и помага да се обнови кожата од микробни инфекции
 • Го спречува лошиот мирис настанат од гливични и бактериски активности
 • Деликатна хигиена за модринки, посекотини, ранички...
 • Оксидациониот ефект го забрзува обновувањето на изгорената кожа и ја
  штити од инфекции
 • Ги дезинфицира работите каде се одвиваат сериозни микробни активности
 • Ја оксигенира кожата
 • Ја деодоризира кожата
 • Се користи и за дезинфицирање на површини пред да ја допрат вашата кожа и
  да ја инфицираат
 • Без алкохол и хемикали
 • Озонско освежување

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се