DOCTOR'S Пенести тампони за уши, 2 парчиња

doctor's anatomic foam ear plugs stitnici za usi anatomski tamponi
DOCTOR'S Пенести тампони за уши, 2 парчиња
396,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051329C
favorite_border

Опис на производот

  • Анатомски тампони за уши за деца и возрасни
  • Заштита од вода, бучава и висок воздушен притисок, за удобно спиење
  • Обезбедува заштита од воспаление на средното уво

Пакување: 2 тампони

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се