DOCTOR'S Red Rings Позлатена пинцета

DOCTOR'S Red Rings Позлатена пинцета
85,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004314C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Fe - позлатена пинцета, чупалка

Пакување: 1 пинцета

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се