DOCTOR'S Winter Hot Инстант напиток со ехинацеа и калинка, 6 кесички по 15 грама

DOCTOR'S Winter Hot Инстант напиток со ехинацеа и калинка, 6 кесички по 15 грама
154,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
044980C
favorite_border

Опис на производот

Природна формула против грип и настинка.

  • Делува брзо и ефикасно при првите симптоми на грип и настинка
  • Воспоставува имунитет
  • При затнат нос
  • При воспалено грло
  • При губење на гласот
  • 100% природно, со куркума, ѓумбир, ехинацеа, калинка, лимон, магнезиум стеарат, цинк и витамин Ц

Пакување: 6 кесички по 15 г

Содржина

Употреба: една кесичка дневно се раствара со 200 мл топла вода и се пие како топол напиток.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се